Wypróbuj i opłać 1/2 MIESIĄCA NAUKI jedynie za 14 zł i ciesz się lepszymi zdjęciami

Do niedawna próba była bezpłatna, ale ze względu na liczne nadużycia zdecydowaliśmy się na niewielką opłatę, stawiając barierę dla osób, które są kompletnie nie zainteresowane nauką i zapisują się często dla żartu, przysparzając nam bezowocnej pracy.


Wpisz swoje dane, zaznacz zgody i akceptacje, wybierz formę płatności i kliknij "Zamawiam i płacę".

Do dyspozycji masz przelew tradycyjny /na konto lub na poczcie/ - pierwszy z lewej, płatnośc z za granicy np. za pomocą PayPal lub kartą kredytową, płatność szybkim przelewem internetowym, płatność smartfonem za pomocą BLIK oraz inne formy płatności.

 • TAK, chcę opłacić 14. dniowe czesne AKADEMII FOTO OKO w cenie 7zł brutto.
 • TAK, WIEM, że zapisując się do Akademii Foto Oko otrzymuję materiały edukacyjne do pobrania zgodnie z programem nauki i mam dostęp do 2. cotygodniowych spotkań online z omówieniem moich 6 zdjęć.
 • Wiem, że dostęp do próbnej nauki w Akademii Foto Oko jest promocyjny i jednorazowy oraz w przyszłości system informatyczny zablokuje możliwość ponownego próbnego zapisu.

 • imię:*


  nazwisko:*


  e-mail:*


  Składając zamówienie akceptuję Regulamin Akademii Foto Oko.

  Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.
  Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów i usług oferowanych przez przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk, wykonywanego przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących.  Administratorem Twoich danych osobowych będzie Agencja Foto Oko Szymon Zduńczyk, ul. Porębskiego 68/7, 80-180 Gdańsk. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności.