PUBLICZNA OBRONA PRACY DYPLOMOWEJ
+ DZIEŃ OTWARTY

Dostęp do bezpłatnego udziału w webinarze

Środa, 29 kwietnia 2015. Swój dyplom broni Heronima Pietrzakfot. Heronima Pietrzak Słuchaczka studium fotografii

Fot. Heronima Pietrzak 2015.

Co jest w programie?- Dowiesz się jak należy się przygotować aby wykonać serię ciekawych zdjęć noworodkowych.
- Zobaczysz na jakim poziomie jest praca dyplomowa w Akademii Foto Oko.
- Przeżyjesz z nami długo wyczekiwany moment obrony dyplomu przez Henię.
- Zobaczysz na czym polega analiza zdjęć słuchaczy Akademii i na czym polega w ogóle nauka.
- Wyrobisz sobie zdanie, czy nauka na odległość jest skuteczna.

Opinie z poprzednich webinarówDzień dobry! Dość wyczerpujący wywód na zadeklarowany temat. Sposób przekazania wiedzy? Uniwersalny! Czyli dla amatorów i średnio-zaawansowanych! Prowadzący stara się odpowiedzieć naprawdę na wiele z zadanych pytań. Czekam na kolejne etapy wtajemniczania w ten zaczarowany świat jakim jest fotografia :) Pozdrawiam serdecznie.
Marcin

Napiszę krótko - chętnie korzystam z darmowych webinarów. Ten, w którym uczestniczyłem "Fotografia produktu" nauczył i pokazał mi wiele praktycznych porad. Zabawa światłem i nie drogim sprzętem - nie zdawałem sobie sprawy, że tak można. Dzięki Szymon. Czekam na następne spotkania.
Jarek

Jestem zaskoczony webinarem, który obejrzałem . Myślę że znacznie wpłynie na moje umiejętności fotograficzne. W webinarze znajdowała się masa ciekawostek o których nie wiedziałem. Konkretna wiedza, bardzo dobrze wytłumaczona. Mam nadzieje że będzie ich więcej, na 100% będę w nich uczestniczył.
Bartosz

Do końca zapisów pozostałoUwaga!

Jeśli subskrybujesz już newsletter Szymona Zduńczyka, to wpisz swój inny adres e-mail. Rówież jeśli zapis na webinar się nie powiedzie, to wpisz swojego innego maila. Otrzymasz na niego link i hasło do pokoju konferencyjnego.

Tak, chcę otrzymać bezpłatny jednorazowy dostęp do AKADEMII FOTO OKO

  • TAK, WIEM, że mój mail jest bezpieczny i nie zostanie nikomu przekazany.

    imię:*


    e-mail:*


    Akceptuję Politykę prywatności.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Foto Oko Szymon Zduńczyk (Ul. Porębskiego 68/7, Gdańsk) dla potrzeb realizacji procesu zapisu na darmowy webinar zgodnie z obowiązującymi przepisami (Ustawa z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 883 z późn. zmianami). Mam prawo wglądu i poprawiania swoich danych. Chcę również otrzymywać informacje o płatnych i bezpłatnych szkoleniach.
  • PS Nagranie z webinara nie będzie udostępniane. Rejestracja na webinar jest konieczna w celu zarezerwowania odpowiedniej wielkości pokoju webinaro-wego.